https://symulakra.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_expand.svg

Doświadczenie
https://symulakra.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_alarm.svg

Terminowość
https://symulakra.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_paperplane.svg

Kreatywność
https://symulakra.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_book_pen.svg

Organizacja
https://symulakra.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/ecommerce_diamond.svg

Jakość
https://symulakra.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/music_recordplayer.svg

Wyobraźnia

Agnieszka
Bukowczan-Rzeszut

Kim jestem?

Autorką, redaktorką, publicystką i tłumaczką z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Pasjonatką poprawnej polszczyzny i pięknego pisania. Mistrzynią literackiej magii, opowiadania historii i opowiadania o historii. Badaczką tajemnic z przeszłości, popularyzatorką mrocznej, fascynującej i mało znanej strony dziejów i niestrudzoną podróżniczką po epokach.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

W swojej pracy łączę unikalną wiedzę i ponad piętnastoletnie doświadczenie publikowanej autorki, wieloletniej redaktorki i publicystki. Decydując się na współpracę ze mną, korzystasz z wiedzy i doświadczenia zawodowego popartego ponad dwudziestoma publikacjami książkowymi w dwóch językach i około setką artykułów w mediach tradycyjnych oraz cyfrowych z dziesiątkami tysięcy unikalnych odsłon. Stawiasz na osobę, która nie tylko “odpowiednie da rzeczy słowo”, a także zaoferuje Ci nieszablonowe podejście do realizowanych projektów. Dołączasz do największych polskich wydawnictw, najpopularniejszych periodyków popularnonaukowych czy wielokrotnie nagradzanych agencji oraz domów mediowych. Na czym polega mój sekret? Piszę tak, aby inni chcieli czytać!

Moja misja

Podobno cel to marzenie z datą wykonania. Wierzę, że najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie. Nieustannie szukam nowych wyzwań, ciekawych możliwości współpracy, interesujących projektów literackich (i nie tylko), odpowiadających moim kompetencjom i doświadczeniu, a także osób, którym mogłabym pomóc nawigować po burzliwych wodach polskiego rynku wydawniczego. Nie osiadam na laurach, lecz rozwijam swoje kompetencje zawodowe i pogłębiam wiedzę, uczestnicząc w najlepszych kursach i szkoleniach oraz poprzez samokształcenie. Przestrzegam jasno ustalonych standardów komunikacji i współpracy, które gwarantują współpracę w dobrej atmosferze.

Sprawdź, jak inni oceniają współpracę ze mną:

Pani Agnieszka dała się poznać w swej pracy tłumacza jako osoba kompetentna, niezwykle zaangażowana w wykonywaną pracę, posiadająca umiejętność pracy pod presją czasu. Z przyjemnością rekomenduję Panią Agnieszkę Bukowczan-Rzeszut jako profesjonalną tłumaczkę języka angielskiego.

Bogusław Żmudziński
Dyrektor Artystyczny
Festiwal Etiuda i Anima

Mrs. Bukowczan has translated various documents from English to Polish for us, such as technical specifications, user manuals, material data sheets, CVs, materials destined for various websites, and we are fully satisfied with her work. Mrs. Bukowczan has displayed a high degree of professionalism, responsibility, availability, and dedication; she has met all our deadlines. We find cooperation with her not only successful but also pleasant.

Marta Szustowska
Project Manager
ITP S.A.

Pani Bukowczan-Rzeszut jako dziennikarz specjalizowała się w zagadnieniach dotyczących polskiego i międzynarodowego rynku interaktywnego. Podczas swoich działań wykazywała się dociekliwością dziennikarską, przygotowując rzetelne i pogłębione materiały. Mogę polecić Panią Agnieszkę Bukowczan-Rzeszut jako pracownika świetnie radzącego sobie z kreatywną pracą koncepcyjną, wymagającą wyszukiwania, analizowania i opracowywania zebranych materiałów.

Grzegorz Miłkowski
Właściciel
Imagine PR

Tłumaczenia wykonane przez Panią Agnieszką Bukowczan- Rzeszut cechuje wysoka jakość oraz ze swoich zadań wywiązywała się zawsze terminowo. Na podstawie naszej współpracy mogę stwierdzić, iż Pani Agnieszka Bukowczan- Rzeszut jest osobą sumienną, uczciwą o wysokiej kulturze osobistej. Wykazała, że posiada umiejętności i kwalifikacje, pozwalające jej na rzetelne wykonywanie pracy tłumacza. Z przyjemnością rekomendujemy jej osobę jako wiarygodnego partnera do współpracy.

Jacek Karczewski
Prezes
Stowarzyszenie Ptaki Polskie

Kto już skorzystał z moich pomysłów, pióra i doświadczenia?

Największe polskie i zagraniczne marki, wydawnictwa czy agencje reklamowe.
Dołącz do nich!

15
LAT DOŚWIADCZENIA

to nie tylko wiedza i doświadczenie, lecz również rozumienie oczekiwań, nieszablonowe, indywidualne podejście do współpracy oraz najwyższy poziom usług świadczonych dla najbardziej wymagających zleceniodawców.

Pani Bukowczan-Rzeszut jako dziennikarz specjalizowała się w zagadnieniach dotyczących polskiego i międzynarodowego rynku interaktywnego. Podczas swoich działań wykazywała się dociekliwością dziennikarską, przygotowując rzetelne i pogłębione materiały. Mogę polecić Panią Agnieszkę Bukowczan-Rzeszut jako pracownika świetnie radzącego sobie z kreatywną pracą koncepcyjną, wymagającą wyszukiwania, analizowania i opracowywania zebranych materiałów.

Grzegorz MiłkowskiWłaściciel - Imagine PR

Tłumaczenia wykonane przez Panią Agnieszką Bukowczan- Rzeszut cechuje wysoka jakość, ze swoich zadań wywiązywała się zawsze terminowo. Na podstawie naszej współpracy mogę stwierdzić, iż Pani Agnieszka Bukowczan- Rzeszut jest osobą sumienną, uczciwą o wysokiej kulturze osobistej. Wykazała, że posiada umiejętności i kwalifikacje, pozwalające jej na rzetelne wykonywanie pracy tłumacza. Z przyjemnością rekomendujemy jej osobę jako wiarygodnego partnera do współpracy.

Jacek KarczewskiPrezes Stowarzyszenia Ptaki Polskie

Pani Agnieszka dała się poznać w swej pracy tłumacza jako osoba kompetentna, niezwykle zaangażowana w wykonywaną pracę, posiadająca umiejętność pracy pod presją czasu. Z przyjemnością rekomenduję Panią Agnieszkę Bukowczan-Rzeszut jako profesjonalną tłumaczkę języka angielskiego.

Bogusław ŻmudzińskiDyrektor Artystyczny Festiwalu Etiuda i Anima

Mrs Bukowczan has translated various articles from English to Polish for our company, and we are satisfied with her work. Mrs. Bukowczan is pleasant to work with and has met all project deadlines.

Daniel JordaniHead of Translation Department in AURORA CE

Miałem przyjemność poznać kompetencje Agnieszki podczas jej praktyki w Interaktywnie.com, potem sprawdziła się jako content manager w Imagine PR. Agnieszka to osoba kreatywna, posiadająca jednocześnie umiejętność patrzenia na prowadzone przez siebie projekty z dystansu, który potrafi zaowocować usprawnieniami do już prowadzonych działań.

Grzegorz MiłkowskiRedaktor Naczelny Interaktywnie.com

Kiedy zaczynałem już tracić nadzieję na znalezienie sensownej osoby do prowadzenia działań w mediach społecznościowych, trafiłem na Agnieszkę. Bardzo szybko dostosowała się do moich wymagań, wielokrotnie zaskakiwała ciekawymi pomysłami, jest osobą rzetelną i godną polecenia.

Mariusz PrzybylskiPrezes Dynamite Studio

Wszelkie publikowane na stronie znaki towarowe należą do ich właścicieli i nie są własnością serwisu ani jego autorów.
Zostały zamieszczone wyłącznie w celach informacyjnych.